26.05.2023
Авторське право


Весь контент цього веб-сайту, особливо зображення, відео та тексти, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їх повне чи часткове поширення, зміна чи копіювання без попередньої письмової згоди NeuroAcademy Israel Мартинової Ірини Євгенівни заборонене.

Авторські права та виключні права на використання контенту належать NeuroAcademy Israel Мартинової Ірини Євгенівни. Усі права захищені або в будь-якому разі належать нам. На вебсайті також є зображення, захищені авторським правом та належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства Ізраїлю, України, РФ та міжнародного законодавства і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
Попередження про зовнішній контент
Попри те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їхні власники.
На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в інтернет-пропозиції, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія законодавства, що застосовується, щодо товарних знаків та прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадування таких назв брендів та товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.
Обмеження відповідальності
NeuroAcademy Israel Мартинової Ірини Євгенівни не несе відповідальності за актуальність, правильність, повноту та якість інформації, що надається. Матеріальні та нематеріальні позови до NeuroAcademy Israel Мартинової Ірини Євгенівни пов'язані з використанням або відмовою від використання неправильної або неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку NeuroAcademy Israel Мартинової Ірини Євгенівни.
Усі пропозиції можуть змінюватися і мають необов'язковий характер.
NeuroAcademy Israel Мартинової Ірини Євгенівни залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також припинити публікацію таких тимчасово або назавжди.